زبان آلمانی

11 پادکست برتر آلمانی

پادکست آلمانی

اگر شما می خواهید زبان آلمانی را به خوبی یاد بگیرید بهتر است که پادکست های آلمانی را گوش دهید. در صورتی که چندین مورد از پادکست برتر آلمانی را بشناسید می توانید با گوش دادن به آنها آموزش زبان آلمانی تان را تقویت کنید. زمان آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان سوئدی، آموزش زبان استانبولی، آموزش زبان اسپانیایی، آموزش زبان فرانسه و غیره پادکست‌ ها معجزه می کنند. افرادی که دارای مشغله زیادی می باشند و می خواهند زبان آلمانی را یاد بگیرند می‌ توانند به پادکست‌ ها گوشت دهند. پادکست ها مهارت شنیداری را تقویت می نمایند. شما با گوش دادن به پادکست ها در کنار یادگیری زبان آلمانی می ‌توانید از موضوعات روز دنیا اطلاعات پیدا کنید.

معرفی انواع پادکست برتر آلمانی

انواع پادکست برتر آلمانی که بهتر است آنها را بشناسید تا جهت یادگیری زبان آلمانی آنها را گوش دهید عبارتند از :

 1. . پادکست آلمانی به آرامی

پادکست آلمانی به آرامی یکی از برترین پادکست های آلمانی است که برای تقویت زبان آلمانی و دوره مکالمه زبان آلمانی مناسب می باشد. بر خلاف عنوان مربوط به پادکست، زبان آلمانی را با گوش دادن به این پادکست با سرعتی شگفت انگیز می آموزید. اگر شما به تازگی می خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید پادکست آلمانی به آرامی برای شما انتخاب بی نظیری است. این پادکست به وسیله روزنامه ‌نگاری که تخصص زیادی دارد ایجاد می شود. اگر شما در کلاس خصوصی زبان انگلیسی شرکت کرده اید و مکالمه زبان انگلیسی را به خوبی متوجه می شوید اما آشنایی با زبان آلمانی ندارید این پادکست برایتان بی نظیر است. نکاتی در این پادکست آلمانی وجود دارد که لغات آلمانی حیاتی را به خوبی توضیح می دهد. در هر یک از قسمت‌ های این پادکست مکالمات ضروری مشاهده می گردد. در صورتی که سطح زبان آلمانی شما متوسط است هر یک از بخش ‌های این پادکست برای شما مفید خواهد بود.

 1. پادکست لینگ کیو

 پادکست لینک کیو به عنوان یکی از بهترین و برترین پادکست های آلمانی شناخته می شود. بسیاری از افراد بر این باور هستند که بهترین روش یادگیری زبان آلمانی این است که در محیط قرار بگیرند. به عنوان مثال زمانی که به رستوران، فروشگاه و مکان های دیگر می روید به صورت ناخودآگاه مکالمات اطرافیان خود را می شنوید. اما زمانی که از محیط آلمانی ‌زبان دور هستید باید روش دیگری را به کار بگیرید. پادکست لینگ کیو به عنوان یکی از پادکست های آلمانی شناخته می شود که شما را در موقعیت قرار می‌ دهد. در این پادکست قسمت های زیادی وجود دارد که برای افراد سطح مبتدی و متوسط بی ‌نظیر است. هر یک از قسمت‌ های پادکست دارای زیرنویس آلمانی می باشد. شما بعد از ثبت نام رایگان در وب سایت می توانید پادکست ها را گوش دهید.

جیران میرزایی مدرس لینگووی

 1. یادگیری زبان آلمانی از طریق پادکست، بهترین پادکست آلمانی

یادگیری زبان آلمانی از طریق پادکست، یکی دیگر از انواع پادکست برتر آلمانی شناخته می ‌شود.  وب سایت یادگیری زبان آلمانی جهت آموزش زبان آلمانی برای مبتدیان طراحی می شود. به ویژه افرادی که به دنبال زمینه سازی جهت تقویت زبان آلمانی خود هستند می ‌توانند وارد این وب سایت شوند. در این وب سایت در کنار لغات آلمانی مطالب مفیدی را جهت یادگیری پیدا می کنید. درس های پادکست در وب سایت به این صورت می باشد که یک موقعیت فرضی را در نظر می گیرید و مکالماتی که در آن موقعیت امکان دارد به وجود بیاید را چندین بار تکرار می کنید. در انتهای هر یک از پادکست ها در مورد نحوه استفاده کردن از کلمات کلیدی اطلاعات لازم کسب خواهید کرد.

 1. پادکست رادیو دی

 رادیو دی به عنوان یکی دیگر از برترین پادکست های آلمانی شناخته می‌ شود. در مجموعه رادیو دی شما می توانید زبان آلمانی را به خوبی یاد بگیرید. این پادکست سرگرم کننده است و برای مبتدیان بی نظیر می باشد. با استفاده از جلوه های صوتی آموزش آلمانی در این پادکست انجام می گردد. در تمامی قسمت های پادکست رادیو دی، زبان انگلیسی شما را می تواند راهنمایی کند. در این صورت مکالمات آلمانی خود را بهتر درک می کنید. پادکست های این مجموعه دارای زیرنویس آلمانی می باشند که به شما کمک زیادی می‌ کنند.

 1. پادکست عبارت حیاتی در آلمانی، بهترین پادکست آلمانی

یکی از دیگر انواع پادکست برتر آلمانی پادکست عبارات حیاتی در آلمانی می باشد. اگر شما می خواهید به صورت ناگهانی به کشور آلمان سفر کنید و زبان آلمانی بلد نیستید این پادکست برای شما بی نظیر می باشد. با وجود این پادکست تمامی عبارات حیاتی آلمانی را یاد می‌ گیرید. این پادکست دارای مجموعه مفید جهت یادگیری زبان آلمانی در سفر می باشد. هر یک از عبارات ضروری را در پادکست دریافت خواهید کرد. هر یک از پادکست های این مجموعه دارای کلماتی می باشد که شما در موقعیت های متنوع می توانید استفاده کنید.

 1. پادکست عبارت آلمانی روزانه من

 عبارات آلمانی روزانه من به عنوان یکی دیگر از پادکست های آلمانی شناخته می شود. با اقدامات کوچک شما می توانید تغییرات بی‌ نظیری در زبان آلمانی خود به وجود بیاورید. قواعد اولیه زبان آلمانی را در این پادکست آموزش می بینید. این پادکست عباراتی که برای روزمره به کار گرفته می‌ شوند را شامل می‌ گردد. شما با سرعتی ملایم می توانید از این پادکست آموزش زبان آلمانی را دریافت کنید. سطح پادکست مبتدی است، در صورتی که شما تا انتهای پادکست پیش بروید مفاهیم پایه زبان آلمانی را می‌ آموزید.

 1. پادکست آموزش رایگان آلمانی، بهترین پادکست آلمانی

 آموزش رایگان آلمانی به عنوان یکی دیگر از انواع پادکست برتر آلمانی شناخته می شود. این پادکست یکی از بهترین پادکست های زبان آلمانی است که برای افراد مبتدی مناسب می باشد. هر درس این پادکست طبق آخرین درس طراحی می گردد. شما تمامی مکالمات ضروری و مکالمات سطح بالاتر را در این پادکست دریافت خواهید کرد.

 1. آلمانی در زمان استراحت

آلمانی در زمان استراحت یکی دیگر از برترین پادکست های آلمانی می باشد. اگر مبتدی هستید و شما می خواهید دانش تان را در مورد زبان آلمانی افزایش دهید پادکست مورد نظر برای شما بی نظیر است. هر قسمت پادکست ۳۰ دقیقه است و واژگان و مکالمات زیادی در هر ۳۰ دقیقه وجود دارد. پادکست مورد نظر طیف وسیعی از کلمات را پوشش می ‌دهد.

 1. پادکست 101 پاد، بهترین پادکست آلمانی

 یکی دیگر از انواع پادکست برتر آلمانی پاد ۱۰۱ آلمانی می باشد. یادگیری مربوط به زمان آلمانی نیازی نیست که اصولی و خشک باشد. در برخی از مواقع باید سرگرم کننده و بامزه باشد. این پادکست سرگرم‌ کننده و بامزه است. درس های پادکست برای هر یک از افرادی که در سطح مبتدی و پیشرفته قرار گرفته اند مناسب می باشد.

 1. پادکست اخبار ساده به زبان آلمانی

پادکست اخبار ساده به زبان آلمانی برای دو سطح مبتدی و متوسط ارائه می گردد. به عنوان بهترین پادکست آلمانی شما می توانید این پادکست را برای یادگیری زبان آلمانی انتخاب کنید. این مجموعه پادکست توضیحاتی را برای دستور زبان و واژگان شامل می‌گردد.

پادکست برتر آلمانی

 1. پادکست آلمانی آسان، بهترین پادکست آلمانی

 آلمانی آسان یکی دیگر از برترین پادکست های آلمانی است. هر قسمت این پادکست حدود یک ساعت می باشد که سطح متوسط و پیشرفته را شامل می گردد. موضوعات جدیدی در این پادکست وجود دارد و شما می توانید راهنمایی واژگان را در این پادکست دریافت نمایید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که پادکست آلمانی آسان در هر قسمت دارای متن کامل و راهنمای واژگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.