زبان انگلیسی

12 قدم برای یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی

12 قدم برای یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی

یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی یکی از مهمترین خواسته های زبان آموزان است. زبان آموزان باید برخی از نکات را جهت یادگیری سریع در نظر بگیرند. بسیاری  از زبان آموزان مایل هستند که زبان انگلیسی را در کمترین بازه زمانی یاد بگیرند. در واقع یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی یکی از مهمترین خواسته های آنها به شمار می رود. آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان هلندی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آنلاین و هر یک از دیگر زبان ها به صورت اصولی باید انجام شود. اگر شما می خواهید آموزش زبان انگلیسی را در کمترین بازه زمانی دریافت کنید باید به خوبی برخی از نکات را در نظر بگیرید. برخی از مهمترین گام هایی که برای آموزش زبان باید به آنها دقت داشته باشید را در ادامه معرفی می کنیم.

آشنایی با نکات ضروری جهت یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی

اگر بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی را یاد بگیرید می توانید در کمترین بازه زمانی زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که یادگیری زبان انگلیسی به تمرین، پشتکار و انگیزه زیادی نیاز دارد. اگر می خواهید انرژی و انگیزه تان را برای یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی از دست ندهید با ما همراه باشید. از نکات ضروری که نیاز است برای یادگیری زبان به آنها دقت داشته باشید عبارت است از :

 1. دفترچه یادداشت همراهتان داشته باشید

برای اینکه بتوانید جهت یادگیری زبان انگلیسی موفق شوید، بهتر است یک دفترچه جیبی همراهتان داشته باشد. هر نکته جدید که با آن مواجه شدید را درون دفترچه بنویسید. شما برای یادگیری زبان باید همیشه در حال آموختن باشید. بسیاری از افراد بر این باور هستند که تنها نیاز است در کلاس درس، آموزش های لازم را دریافت کنند. نت برداری و نوشتن برخی از کلمات به شما کمک می کند که همیشه ذهن تان را درگیر آموزش زبان انگلیسی نمایید.

 1. زبان گوشی تان را انگلیسی کنید

منوی انگلیسی گوشی شما یکی از بهترین منابع یادگیری زبان انگلیسی می باشد. بسیاری از افراد برای اینکه به راحتی از گوشی خود استفاده کنند منوی گوشی را به فارسی تغییر می دهند. اما اگر شما می خواهید سریعتر یادگیری زبان را طی کنید باید منوی گوشی خود را انگلیسی نمایید. در برخی از موارد عبارت های فارسی ترجمه شده در گوشی به درستی ترجمه نمی شوند. افرادی که به استفاده از منوی انگلیسی عادت کرده اند نمی توانند منوی گوشی شان را فارسی کنند.

 1. برای یادگیری زبان انگلیسی با افراد انگلیسی زبان ارتباط برقرار نمایید.

یکی از بهترین روش های یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی این است که با انگلیسی زبانان ارتباط برقرار نمایید. شما برای اینکه با این افراد ارتباط برقرار نمایید حتما نباید در کشورهای خارجی زندگی کنید. به شکل آنلاین می توانید با آنها ارتباط برقرار نمایید تا زبان خود را تقویت کنید. اگر در یک کشور انگلیسی زبان زندگی می کنید به راحتی می توانید آموزش زبان را یاد بگیرید. در صورتی که در کشور انگلیسی زبان نیستید می توانید از شبکه های اجتماعی انگلیسی زبان برای تقویت زبان خود استفاده کنید.

 

بیشتر بخوانید >> 5 تمرین ساده برای یادگیری زبان

 

 1. دنبال کردن ویدئوهای یوتیوب

یکی دیگر از روش های آسان و ساده ای که برای یادگیری زبان انگلیسی به کار گرفته می شود، مشاهده ویدئوهای یوتیوب می باشد. در یوتیوب فیلم های متنوع وجود دارد که هر یک از افراد بر اساس زمینه کاری و علاقه خود می توانند یکی از آنها را مشاهده کنند. اگر شما به آموزش زبان انگلیسی علاقه داشته باشید می توانید در کمترین بازه زمانی سرعت یادگیری تان را با فیلم های یوتیوب افزایش دهید. شما زمانی که این فیلم ها را مشاهده می کنید باید اصطلاحات را به خوبی یاد بگیرید.

12 قدم برای یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی با لینگووی

 1. سوال پرسیدن بهترین روش آموزش زبان انگلیسی

یکی از مهمترین دلایلی که موجب می شود کودکان سریعا زبان مادری را یاد بگیرند، سوال پرسیدن می باشد. برای یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی اصلا نباید از اشتباه کردن بترسید. شما باید سوال بپرسید و کوچک ترین ابهامات را رفع نمایید. در صورتی که سوال بپرسید اعتماد به نفس تان افزایش پیدا می کند. آموخته های خود را می توانید تحت نظارت دقیق دنبال کنید. بنابراین برای اینکه سریعتر زبان انگلیسی را یاد بگیرید از سوال کردن نترسید.

 1. زنده نگه داشتن انگیزه

زمانی که افراد ابتدای آموزش زبان انگلیسی هستند انگیزه دارند و پر انرژی می باشند. اما برخی از افراد متاسفانه بعد از مدتی انگیزه شان را از دست می دهند و سرد می شوند. دلیل اصلی بی انگیزه شدن آنها این است که هدف شان را برای یادگیری زبان گم می کنند. بنابراین قبل از هر چیزی باید هدف تان را جهت یادگیری زبان مشخص نمایید.

 1. برای یادگیری زبان انگلیسی تبادل اطلاعات داشته باشید

اگر به صورت گروهی برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام کرده اید باید هر هفته درس بخوانید. در صورتی که خودتان به تنهایی می خواهید زبان را یاد بگیرید باید روش های مجازی تبادل اطلاعات را به کار بگیرید. شما می توانید از طریق اینترنت به بهترین نحو ممکن تبادل اطلاعات را انجام دهید. استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان لینگووی بهترین فرصت برای ماست.

 1. از اشتباه کردن اصلا نترسید

برای یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی به هیچ عنوان از اشتباه کردن نترسید. این مسئله را بدانید که تنها شما اشتباه نمی کنید. بنابراین از اشتباهات خود برای آموزش زبان درس بگیرید و آنها را رفع نمایید. در واقع باید بدانید که هیچ فردی بدون اشتباه نمی تواند زبان انگلیسی را یاد بگیرد.

 1. تمامی مهارت های آموزش زبان انگلیسی را یاد بگیرید

خواندن، نوشتن، صحبت کردن و مهارت شنیداری از جمله مهارت های مهم آموزش زبان انگلیسی می باشد. هر یک از این چهار مهارت به شما کمک می کند زبان انگلیسی تان را تقویت کنید. اگر شما بتوانید روی هر یک از این چهار مهارت تسلط کافی به دست آورید، قادر خواهید بود زبان انگلیسی تان را تقویت نمایید. زبان آموزی که قادر باشد به خوبی بشنود و متوجه گردد ولی صحبت نکند در یادگیری زبان موفق نشده است.

 1. مرور کردن

طبق توصیه بسیاری از مشاوران تحصیلی باید بدانید که مرور کردن یکی از مهمترین قدم های موفقیت در یادگیری زبان می باشد. مطالبی که می خوانید را باید مرور کنید تا در ذهن تان ثبت شود. در واقع شما باید به خوبی بدانید که یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی مرور کردن می باشد. با استفاده از ابزارهای کمک آموزشی قادر خواهید بود که زبان انگلیسی تان را به مرور زمان دوره کنید و تقویت نمایید. بسیاری از افرادی که نمی توانند در یادگیری زبان موفق شوند، مرور کردن را انجام نمی دهند.

 1. شناخت سطح تان در یادگیری زبان انگلیسی

یکی از اشتباهات بزرگی که زبان آموزان مرتکب می شوند این است که سطح خود را نمی توانند به خوبی تعیین نمایند. برای یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی باید سطح تان را به خوبی تعیین نمایید. در واقع اگر سطح خود را ندانید نمی توانید برا رسیدن به هدف تان موفق شوید. آزمون های آموزشگاهی و آنلاین از جمله بهترین اقداماتی می باشند که برای تعیین سطح می توانید از آنها استفاده کنید.

 1. انگلیسی را باید یک مهارت بدانید

شما نمی توانید مهارت ها را از روی کتاب بیاموزید. در واقع باید هر آموخته ای را به صورت عملی تمرین کنید تا بتوانید برای یادگیری زبان، موفقیت لازم را کسب نمایید. شما برای یادگیری زبان نیاز است که در طول روز و در موقعیت های متنوع به انگلیسی صحبت نمایید. این اقدام یکی از بهترین تکنیک های آموزش زبان انگلیسی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.