زبان انگلیسی

300 کلمه رایج انگلیسی

300 کلمه رایج در انگلیسی

یکی از مهمترین نگرانی های زبان آموزان، زمان طی کردن دوره های آموزش زبان انگلیسی، تعداد واژگان زیاد می باشد. هر یک از انواع کلمه رایج انگلیسی بیشتر از صد هزار هم خانواده دارند. این کلمات دارای ریشه یکسان هستند و به همین دلیل یادگیری آنها تا حدودی دشوار می باشد. روزانه سه کلمه جدید به واژگان انگلیسی اضافه می شود و همین امر به عنوان یکی از دغدغه های زبان آموزان در دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی شناخته می شود. با این حال نیازی نیست که نگران باشید، چرا که شما اگر کلمات رایج انگلیسی را بیاموزید می توانید هم خانواده های آنها را هم سریع یاد بگیرید.

300 کلمه رایج انگلیسی (و نحوه یادگیری سریع آنها)

اگر انواع کلمه رایج انگلیسی که پرکاربرد می باشند را بشناسید می توانید در کمترین بازه زمانی زبان خود را تقویت کنید. در آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان ایتالیایی و انواع دیگر زبان ها، ابتدا کلمات پرکاربرد را یاد خواهید گرفت. بهترین روش یادگیری این کلمات را باید بیاموزید تا بتوانید در کمترین بازه زمانی آنها را تشخیص دهید و در جمله به کار بگیرید. اگر می خواهید کلمات پرکاربرد انگلیسی را بشناسید در ادامه با لینگووی همراه باشید تا آنها را همراه با تصاویر و توضیح برایتان بگوییم.

 

مریم نصرتی مدرس لینگووی

چرا نیازی نیست انواع کلمه رایج انگلیسی را یاد بگیریم ؟

روش های زیادی در آموزش زبان انگلیسی وجود دارد که هر یک از این روش ها را باید یاد بگیرید. طبق یکی از روش های جهانی بیان شده است که، اگر شما از مهارت های خود استفاده کنید می توانید با 20 درصد زمان، انرژی تان را به 80 درصد برسانید. در این صورت سریعتر می توانید آموزش های مربوط به یادگیری کلمات رایج انگلیسی را بگذرانید. این قانون در یادگیری زبان انگلیسی اهمیت زیادی دارد و باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. طبق تحقیقات انجام شده باید بدانید کودک 5 ساله ای که انگلیسی زبان است می تواند 4 الی 5 هزار کلمه انگلیسی را بیان کند.

فردی که در دانشگاه انگلیسی زبان مشغول به تحصیل است با 20 هزار واژه و کلمات رایج انگلیسی آشنا است. فردی که می خواهد زبان انگلیسی را یاد بگیرد دامنه یادگیری واژگانش حدود 5 هزار کلمه می باشد. حتی اگر چندین سال زبان انگلیسی را بخواند باز هم دایره لغاتش چندان بالا نمی رود. اما باید بدانید که اگر شما تنها 2000 کلمه انگلیسی را یاد بگیرید یعنی توانسته اید 80 درصد زبان انگلیسی را بیاموزید. با یادگیری کلمات رایج زبان انگلیسی در آموزش زبان انگلیسی شما قادر خواهید بود که یک متن انگلیسی را به خوبی بخوانید. در صورتی که واژگان کاربردی را بشناسید سریعتر می تواند هم خانواده های آنها را بشناسید.

 

بیشتر بخوانید >> مدل های لباس زنانه به زبان انگلیسی

 

فهرست لغاتی که در زبان انگلیسی پرکاربرد هستند

 فهرستی از انواع کلمه رایج انگلیسی را برای شما آماده کرده ایم. در این فهرست باید بدانید که هر یک از واژگان در سه دسته قرار می گیرد. فعل ها، اسم ها، قیدها و صفت ها از جمله اصلی ترین واژگانی هستند که در آموزش زبان انگلیسی باید آنها را یاد بگیرید. در واقع باید بدانید که این سه دسته در آموزش زبان سوئدی، آموزش زبان اسپانیایی و …. وجود دارد. مجموعه حروف اضافه، حروف ربط، ضمایر و … نیز به عنوان کلمات رایج انگلیسی شناخته می شوند. امکان دارد شما متوجه شوید که برخی از لغات ار در چندین لیست قرار داده اند. این مسئله به این دلیل است که برخی از لغات در چندین طبقه گرامری قرار خواهند گرفت. از جمله دسته بندی های مربوط به کلمات رایج انگلیسی عبارت است از :

  1. کاربردی ترین فعل ها در زبان انگلیسی

افعال آن دسته از انواع کلمه رایج انگلیسی هستند که روی انجام دادن کاری دلالت دارند. افعال بیانگر حالت و عمل خاصی می ‌باشند. رایج ‌ترین افعالی که در زبان انگلیسی به کار گرفته می ‌شود را در جدول زیر به شما نشان می دهیم. دقت داشته باشید که برخی از افعال بی قاعده می باشند. به همین دلیل باید آنها را یاد بگیرید و در جملات متنوع به صورت اصولی به کار بگیرید. افعال بی قاعده بخش مهمی از افعالی به شمار می‌ روند که در زبان انگلیسی استفاده می گردند.

is was are be have
had were can said use
do will would make like
has look write go see
could been call am find
did get come made may
take know live give think
say help tell follow came
want show set put does
must ask went read need
move try change play spell
found study learn should add
keep start thought saw turn
might close seem open begin
got run walk began grow
took carry hear stop miss
eat watch let cut talk
being leave

کلمه رایج انگلیسی

 

بیشتر بخوانید >> کلمات پزشکی به زبان انگلیسی که باید بدانید

 

  1. کاربردی ترین اسم ها در آموزش زبان انگلیسی

اسم ها از جمله کلمات رایج انگلیسی هستند که برای نامیدن یک مکان، شخص، شی  و غیره به کار گرفته می‌ شوند. اسم ها انواع متفاوتی دارند و تعدادشان بسیار زیاد است. برخی از مهم‌ ترین و اصلی ‌ترین اسم هایی که در مجموعه لغات زبان انگلیسی به کار گرفته می ‌شوند را باید به خوبی یاد بگیرید. این اسم ها را در این جدول برای شما نشان داده ایم.

 

word time number way people
water day part sound work
place year back thing name
sentence man line boy farm
end men land home hand
picture air animal house page
letter point mother answer America
world food country plant school
father tree city earth eye
head story example life paper
group children side feet car
mile night sea river state
book idea face Indian girl
mountain list song family

کلمه رایج انگلیسی

 

  1. کاربردی ترین صفات در زبان انگلیسی

از صفات زبان انگلیسی برای توصیف کردن ضمایر و اسم ها استفاده می کنند. صفات به عنوان کلمات رایج انگلیسی شناخته می‌ شوند که باید در بخش های متنوع از جمله قرار بگیرند. رایج ‌ترین صفاتی که در دایره لغات زبان انگلیسی به کار گرفته می شوند را در این جدول برای شما به خوبی توضیح داده ایم.

 

he a one all an
each other many some two
more long new little most
good great right mean old
any same three small another
large big even such different
kind still high every own
light left few next hard
both important white four second
enough above young

کلمه رایج انگلیسی

 

بیشتر بخوانید >> حروف اضافه: راهنمای ساده برای نحوه استفاده in-on-at

 

  1. کاربردی ترین قیدها در آموزش زبان انگلیسی

قید ها را به عنوان یکی دیگر از انواع کلمه رایج انگلیسی می ‌شناسند. از قید ها برای تغییر دادن معنای صفت فعل و دیگر قید ها استفاده می‌ کنند. علاوه بر فهرستی که برای شما تهیه کرده ایم می توانید شما قید های متنوع را با دیدن پسوند های گوناگون در انتهای جمله به خوبی تشخیص دهید. قید های رایج زبان انگلیسی را در این جدول به طور کامل به شما معرفی کرده ایم.

not when there how up
out then so no first
now only very just where
much before too also around
well here why again off
away near below last never
always together often once later
far really almost sometimes soon

کلمه رایج انگلیسی

  1. کاربردی ترین ضمایر در زبان انگلیسی

ضمیر ها از جمله کلماتی هستند که آنها را جایگزین اسم می‌ شناسند. شما با استفاده از ضمیر ها نیازی ندارید که اسم ها را تکرار کنید. به همین دلیل جملات به آسانی درک می ‌شوند. در بین انواع کلمات رایج انگلیسی باید بدانید که ضمایری رایج زیادی وجود دارد. هر یک از آنها در بخش های متفاوت جمله به کار گرفته می شوند. اگر آنها را مورد استفاده قرار دهید سریع می ‌توانید منظور خود را برای اینکه دیگر اسم ها را به کار نگیرید برسانید.

you that it he his
they I this what we
your which she their them
these her him my who
its me our us something
those

کلمه رایج انگلیسی

 

  1. کاربردی ترین حروف ربط در آموزش زبان انگلیسی

حروف ربط در زبان انگلیسی به عنوان یکی دیگر از انواع کلمه رایج انگلیسی شناخته می شود. حروف ربط را برای متصل کردن عبارات کلمات و جملات مورد استفاده قرار می‌ دهند. حروفی که مربوط به دسته بندی حرف ربط هستند را در این جدول معرفی کرده ایم.

 

and as or but
if than because while

کلمه رایج انگلیسی

 

  1. کاربردی ترین اختصارات در زبان انگلیسی

اختصارات به عنوان کلمات کوتاه هستند که در آنها حروف امکان دارد حذف گردند. در واقع حروف در اختصارات جای خود را به آپستروف می دهند. حروف اختصار را در زبان انگلیسی متفاوت می باشند و هر یک از آنها در بخش های گوناگون به کار گرفته خواهند شد. برخی از مهم ‌ترین اختصارات رایج زبان انگلیسی در این جدول معرفی شده است.

 

it’s don’t

کلمه رایج انگلیسی

 

  1. کاربردی ترین حروف اضافه در آموزش زبان انگلیسی

از حروفی که اضافه هستند جهت متصل کردن ضمایر، اسم ها و دیگر عبارات استفاده می شود. هر یک از انواع حروف را به عنوان کلمات رایج انگلیسی می‌ شناسند که در دایره لغات انگلیسی اهمیت زیادی دارد. برخی از مهم‌ ترین حروف اضافه که زمان یادگیری زبان انگلیسی باید به خوبی با آنها آشنا باشید را در این جدول معرفی نموده ایم.

of to in for on
with at from by about
into down over after through
between under along until without

کلمه رایج انگلیسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.