زبان ایتالیایی

8 پادکست مهم اگر در حال یادگیری ایتالیایی هستید

پادکست برای یادگیری ایتالیایی لینگووی

پادکست های مهمی برای یادگیری ایتالیایی وجود دارند که هر یک از آنها را برای بهبود درک شنیداری می توانید گوش دهید. برای آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان سوئدی، آموزش زبان استانبولی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان ایتالیایی و … بهتر است که پادکست های زبان را گوش دهید. زبان آموزان برای یادگیری زبان ایتالیایی می توانند پادکست های صوتی را انتخاب کنند و زبان شان را تقویت نمایند. پادکست های صوتی برای آموزش زبان های متفاوت وجود دارد. بنابراین بر اساس نوع زبانی که یاد می گیرید بهتر است پادکست های صوتی زبان را گوش دهید.

8 پادکست برای یادگیری ایتالیایی

انواع پادکست های ایتالیایی برای یادگیری ایتالیایی

برخی از انواع پادکست هایی که ایتالیایی هستند و شما می توانید برای یادگیری ایتالیایی آنها را گوش دهید عبارتند از :

 1. پادکست News in Slow Italian

یکی از انواع پادکست های ایتالیایی این پادکست می باشد که شما از طریق وب سایت پادکست می توانید مجموعه های آن را دانلود کنید. انواع پادکست های صوتی و اپیزودها را می توانید در دسته بندی سطح های متفاوت گوش دهید. این پادکست ها از سطح مبتدی تا پیشرفته دسته بندی می شوند. شما با وارد شدن به هر یک از بخش های پادکست می توانید فایل پی دی اف نوشتاری را هم مشاهده کنید. بنابراین هر یک از پادکست های صوتی را همراه با فایل پی دی اف می توانید مشاهده کنید و زبان ایتالیایی تان را بهبود ببخشید.

 

 1. پادکست صوتی Caterpillar

این پادکست به عنوان یکی دیگر از پادکست های ایتالیایی برای تقویت زبان ایتالیایی می باشد. شما با مراجعه به وب سایت پادکست می توانید مجموعه پادکست ها را دانلود کنید. به عنوان یکی از برنامه‌ های رادیویی مشهور این پادکست را معرفی می‌ کنند. مجریانی که این برنامه را اداره می‌ کنند تخصص زیادی در زمینه تولید پادکست دارند. از آنجایی که این دو مجری شرایط دریافت اعطای جایزه نوبل به دوچرخه را فراهم کردند مشهور شدند. آنها بر این باور هستند که دوچرخه تنها کالای ورزشی به شمار می رود که هرگز موجب جنگیدن نخواهد شد. به همین دلیل باید به این کالای ورزشی جایزه نوبل ارائه شود. تمامی پادکست هایی که مربوط به این وب سایت می باشد بسیار هیجان انگیز و مناسب است.

 

 1. پادکست ایتالیایی 4 Verticale

یکی دیگر از انواع پادکست هایی که برای یادگیری ایتالیایی مناسب می باشد این پادکست است. این پادکست را به عنوان یکی از مهم ترین و برترین پادکست‌ های زبان ایتالیایی می شناسند. در سایت های مشهوری شما می توانید مجموعه این پادکست را دانلود کنید. داستان های سرگرم کننده به زبان ایتالیایی در این پادکست بازگو می‌ شود. بیان کردن حکایت های طنز آمیز در این پادکست به عنوان یکی از مهمترین ویژگی‌ های پادکست شناخته می‌ شود. همچنین شرایطی که مربوط به زندگی در خارج از کشور می باشد را شما می توانید در این پادکست گوش کنید. این پادکست به شما کمک می‌ کند که سریعتر زبان ایتالیایی را یاد بگیرید. بهبود شنیداری زبان ایتالیایی در این پادکست فراهم می ‌گردد.

محسن لواسانی مدرس لینگووی

 1. پادکست Learn Italian With Music

اگر شما به فکر تقویت واژگان و فرهنگ لغت ایتالیایی هستید بهتر است که این نمونه پادکست ایتالیایی را گوش کنید. این پادکست به عنوان یکی از پادکست های تقویت کننده دستور زبان فرهنگ لغت و واژگان ایتالیایی شناخته می ‌شود. یادگیری زبان ایتالیایی با استفاده از موزیک بسیار آسان تر می باشد. بسیاری از افراد به راحتی می ‌توانند یک آهنگ را در خاطر خود بسپارند. به همین دلیل این پادکست با استفاده از شیوه آهنگ توانسته یادگیری آموزش ایتالیایی را برای افراد آسان ‌تر کند. به عنوان یکی از راهکارهایی که برای تقویت زبان ایتالیایی به شما می توانیم پیشنهاد دهیم گوش دادن به این پادکست می باشد.

 1. پادکست ایتالیایی La Bottega di Babbel

هر یک از زبان آموزانی که در مرحله متوسطه یادگیری ایتالیایی هستند می توانند این پادکست را انتخاب کنند. با استفاده از این پادکست شما می توانید مهارت خود را برای شنیدن زبان ایتالیایی افزایش دهید. شما می توانید با گوش دادن به این پادکست هر یک از نکات آموزشی مربوط به زبان ایتالیایی را یاد بگیرید. پرسش ‌های زیادی که در مورد زبان ایتالیایی دارید را با گوش کردن به این پادکست می توانید پاسخ دهید.

 

 1. پادکست صوتی ایتالیایی La Linguacciuta

یکی دیگر از پادکست های ایتالیایی که برای سطح پیشرفته یادگیری ایتالیایی پیشنهاد می دهیم این پادکست می باشد. شما با گوش کردن به این پادکست می توانید مفاهیمی که غیر قابل ترجمه هستند را به خوبی یاد بگیرید. کلمات ابداع شده و همچنین تفکرات شخصیت‌ های متفاوت را در این پادکست می ‌توانید یاد بگیرید. به طور کلی باید به خوبی بداند که این پادکست برای افرادی که سطح زبان ایتالیایی شان حرفه‌ ای است پیشنهاد می گردد. هر یک از افرادی که می خواهند تمامی کلمات مفهومی زبان ایتالیایی را یاد بگیرند می توانند این پادکست ایتالیایی را گوش بدهند.

 

 1. پادکست ایتالیایی Camposanto

یکی دیگر از بهترین پادکست های ایتالیایی این پادکست است. رسانه‌ های معتبری این پادکست را منتشر می‌ کنند. دامنه موضوعی که در مورد این پادکست وجود دارد بیشتر برای مکان هایی است که بسیاری از افراد از رفتن به آنجا اجتناب می‌ کنند. مکان‌ هایی مانند گورستان های وهم آلود و تاریک در این پادکست به خوبی تعریف می‌ شوند. به روش جذابی این مکان ‌ها در این پادکست معرفی می گردند. برای بسیاری از زبان آموزان مبتدی ایتالیایی این پادکست گزینه مناسبی به شمار می ‌رود. جذاب و کارآمد بودن این پادکست به عنوان یکی از ویژگی‌ های مهم و اصلی آن شناخته می‌ شود.

 

 1. پادکست Coffee Break Spanish

این پادکست برای افراد مبتدی تا پیشرفته می باشد. اگر می خواهید مهارت خواندن و نوشتن خود را افزایش دهید، باید بدانید که این پادکست ایتالیایی عالی است. به صورت مستمر اگر مجموعه این پادکست را گوش دهید می توانید تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده نمایید.

مزیت های پادکست ها برای یادگیری ایتالیایی  

امروزه بسیاری از افراد برای یادگیری ایتالیایی ترجیح می دهند که از روش گوش کردن به پادکست استفاده نمایند. پادکست ایتالیایی یکی از کم هزینه ترین و بهترین روش ها جهت تقویت آموزش زبان ایتالیایی به شمار می ‌رود. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که با گوش کردن به پادکست های ایتالیایی می‌ توانید زبان ایتالیایی خود را به خوبی تقویت نمایید. برخی از مهم ترین مزیت هایی که پادکست های ایتالیایی دارند و شما می توانید از آن مزیت ها بهره مند شوید عبارت هستند از :

 1. درک بهتر زبان ایتالیایی به عنوان یکی از مهمترین مزیت‌ های پادکست های ایتالیایی به شمار می ‌رود. شما می توانید با گوش کردن به پادکست های ایتالیایی درک مناسبی از این زبان به دست بیاورید.
 2. تلفظ بهتر کلمات زمان صحبت کردن یکی دیگر از مزیت های پادکست های ایتالیایی است.
 3. شما با گوش کردن به پادکست های ایتالیایی می توانید به صورت پیوسته و بهبود یافت صحبت کنید. بر همین اساس به راحتی قادر خواهید بود که چندین کلمه را بدون هیچ مشکلی کنار هم قرار داده و بگویید.
 4. مهارت بهبود یافته خواندن در زبان ایتالیایی به عنوان یکی دیگر از مزیت های پادکست ها به شمار می رود. شما اگر پادکست های ایتالیایی را به خوبی گوش دهید می توانید مهارت نوشتاری و خواندن زبان ایتالیایی خود را افزایش دهید.
 5. در صورتی که می خواهید یادگیری ایتالیایی را با تمرکز بیشتری انجام دهید باید بدانید که پادکست ‌ها بهترین انتخاب به شمار می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.